facebook link instagram link youtube link
+382 33 402 814
info@budva.travel
Search button
cloud12°C

Turističke agencije

Gotovo svaka turistička agencija koja se bavi incoming poslovima omogući će vam upoznavanje sa Rivijerom uz pratnju turističkih vodiča. Razvijene programe tura kroz Rivijeru, imaju između ostalih, Adria DMC, Alfa Tours i Globtour Montenegro.

ASOCIJACIJA TURISTIČKIH VODIČA BUDVE
Žrtava fažizma b.b, zgrada Akademije znanja
+382 67 313 328

Adria D.M.C.


Popa Jola Zeca bb., Budva

Tel: +382 33 455 181

E-mail: adriaex@t-com.me

Alfa tours


Zrtava fasizma 50, Budva

Tel: +382 33 465 770

E-mail: alfa.tours@t-com.me

Ancora travel


Jadranski put bb, Budva

Tel/Fax: +382 33 452 900

Mob: +382 69 273 514

office@ancora.me

Apolotours


Topliški put bb, Zanatski centar, Budva

Tel: +382 33 454 841,

+382 69 412 624

E-mail: apolotours@t-com.me

Astako travel club


Jadranski put 16, Budva

Tel: +382 33 452 258

Fax: +382 33 452 852

officeBd@astakos.com

Ata


Iva Mikovića 14, Stari grad Budva

Tel: +382 33 452 000

Mob: +382 69 240 242

ata@t-com.me

www.budvatravelagency.com

Balena


Ulica Slovenska Obala bb, Budva

Tel: +382 33 402 594;

+382 33 402 595

Fax: +382 33 402 597

Bellevue travel


Hotel Bellevue, Bečići, Budva

Tel: +382 33 404 180,

+382 33 425 105

E-mail: bellevue-travel@t-com.me

BTA


Trg palmi 8, Stari grad Budva

Tel: +382 33 403 393;

+382 403 392

bta@t-com.me

Cipa travel


Vukice Mitrović br. 1, Sveti Stefan, Primorski region

Tel: +382 33 468 196

E-mail: cipa@t-com.me

Dsa travel


Žrtava Fašizma 15, Budva

Tel: +382 33 457 496

Mob: +382 67 268 560

Viber: +382 67 268 560

booking@dsa-travel.com

Exclusive tours


Trg sunca 2, Budva

Tel: +382 33 471 501 ;

+382 33 471 502

info@exclusivetours-montenegro.de

exclusivetours@t-com.me

Globtour Budva


Dositejeva br.4, Budva

Tel: +382 33 455 683

E-mail: booking@globtour.me

Globtour Montenegro


Dositejeva br.4, Budva

Tel: +382 33 451 020

E-mail: info@globtour.me

Gulliver Montenegro


Donji bulevar bb., Budva

Tel: +382 33 466 223

E-mail: info@gulliver.me / gullivermne@t-com.me

Jamb travel


I proleterska s 45, Budva

Tel: +382 33 452 992

E-mail: jamb-travel@t-com.me

Kompas Montenegro


Mediteranska br. 4, Budva

Tel: +382 33 457 133

E-mail: kompas@kompas.co.me

Lalatović trav


I Proleterska bb, Budva

Tel: +382 78 103 674

Fax: +382 78 103 674

Mob: +382 69 172 919

info@lalatovictravelbd.me

Levantin


Vukice Mitrovic, Sveti Stefan, Sveti Stefan

Tel: +382 33 468 086,

+382 69 028 436

E-mail: levantin@t-com.me

Loper tours


I ulica bb, Petrovac

Tel: +382 33 461 930

Mob: +382 69 033 351

lopertours@t-com.me

Luminalis events D.M.C.


Jadranski put bb., Budva

Tel: +382 33 45 88 39

E-mail: luminalis@luminalis.net

Lux tours


Dubovica bb, Budva

Tel:+382 33 465 746

Mob: +382 69 082 324

luxtours@t-com.me

Mare


Žrtava fašizma bb, zgrada Megan, Budva

Tel: +382 33 465 235

Fax: +382 33 465 685

info@maretravel.me

Maroje travel


Mediteranska bb, Budva

Tel: +382 33 454 219

Mob: +382 69 554 396

marojebd@t-com.me

Medini


Jula b.b. (BSP centar), Budva

Tel: +382 33 474 097

E-mail: info@medini.me

Mediteran express


Trg Sunca broj 2., Budva

Tel: +382 33 451 089

E-mail: mediteranexpress@t-com.me

Mediteran star


Blaža Jovanovića 22, Budva

Mob: +382 68 060 333

Mixage rental


Mediteranska ulica, Budva

Tel: +382 68 040 588: +382 33 422 155

Fax: +382 458 918

mixage.budva@gmail.com

Monteline


Bijeli do bb., Budva

Tel: +382 67 9040 450;

+382 33 452 607

E-mail: monteline.budva@gmail.com

Montenegro airlanes


Mediteranska 21, Budva

Tel: +382 33 451 735;

+382 33 456 244

Fax: +382 33 454 906

Montenegro airlanes


Mediteranska 21, Budva

Tel: +382 33 451 735;

+382 33 456 244

Fax: +382 33 454 906

Montenegro Crusing


Jadranski put bb, preko puta hotela Mediteran, Bečići

Tel: +382 33 471 890;

+382 68 821 300;

+382 68 821 303

office@montenegrocruising.com

Montenegro express


Lastva Grbaljska bb, Budva

Tel: +382 33 451 116

E-mail: express @t-com.me

Montenegro Holydays


Mainski put bb, Budva

Tel: +382 33 402 522

Fax: +382 33 402 523

E-mail: mnholidays@t-com.me

Montenegro Travel idea


Petrovac bb

Tel: +382 33 401 915;

+382 33 461 315

Fax: +382 33 401 912

mnholidays@t-com.me / sale@montenegrotravelidea.me

Montenegroflight


Trg sunca bb, Autobuska stanica, Budva

Tel: + 382 33 401 512

E-mail: mercur.ag@t-com.me

Montesa group


Mediteranska 35, Budva

Tel: +382 67 670 031;

+382 69 305 084

montesagroupme@gmail.com

Mornar


Nerin bb, 85300 Petrovac

Tel: +382 33 461 455 ; +382 33 461 410

mornar@t-com.me

Mplus travel


PC Podkošljun, Jadranski put, Budva

Tel: +382 33 473 615; +382 33 473 617

Fax: +382 33 473 616

office@mplustravel.me

New line


Velji Vinogradi bb, Budva

Tel: +382 33 47 31 41;

+382 67 602 765

E-mail: newlinemontenegro@gmail.com

Ocean pink travel


Podkošljun, Jadranski put bb, Budva

Tel/Fax: +382 33 473 605

Mob: +382 69 617 282

info@oceanpinktravel.com

Odigitrija


Naselje Sveta Petka, Budva

Tel/Fax: 033 402 020

odigitrija@t-com.me

Pilon


Ulica 29. Novembar 13, Budva

Tel: +382 33 456 245

Fax: +382 33 454 874

pilon@t-com.me

Promentheus travel


Mediteranska ulica, Budva

Tel: +382 68 040 588:

+382 33 422 155

Fax: +382 458 918

mixage.budva@gmail.com

R-Tours Montenegro


Jadranski put bb., Budva

Tel: +382 33 451 502,

+382 33 451 905

E-mail: rtours@t-com.me

Web: http://www.rtours.ru

Silver holiday


Njegoseva 16. Stari grad, Budva

Tel: +382 33 402 418,

+382 69 061 716

E-mail: silverbd@t-com.me

Talas M D.M.C


Zrtava fasizma 26, Budva

Tel: +382 33 403 860

E-mail: info@talas-montenegro.com

Terrae travel


Jadranski put, zgrada Franeta, Budva

Tel: +382 67 248 899;

+382 69 444 334

Fax: +382 77 272 780

terrae-car@t-com.me

Torine travel


Tel: +382 69 227 718

info @torinetravel.me

Universal travel


Zanatski centar, Topliški put bb, Budva

Tel: +382 33 451 041

E-mail: universal-travel@t-com.me

Vesna travel


Mediteranska 23, Budva

Tel: +382 33 451 626

Fax: +382 33 451 626

Mob: +382 68 270 989

traveltobudva@gmail.com

Vipturs


Adok 3A/2, Budva

Tel: +382 33 459 636

Mob: +382 69 202 676

sales@vipturs.net

Pretražite ključnu riječ